Tipobet SMS Engelleme

Tipobet SMS Engelleme

Tipobet sitesinin müşteri hizmetleri tarafından kullanıcılara bildirim ya da bilgi gönderilmesinde kullanılan seçeneklerden bir tanesinin, kısa mesaj uygulaması, piyasada bilinen adı ile SMS uygulaması olduğu görülmektedir. Bu sisteme yeni hesap açan herkes, otomatik olarak katılmaktadır. Üyelik başvuru formu içerisinde doldurulması zorunlu bölümlerden bir tanesini, cep telefon numarası bölümü meydana getirmektedir. Herkes cep telefon numarasını yazacak, üyelik başvurusunu gerçekleştirecek ve onaylanması ile birlikte, hesabını kullanılacaktır. Cep telefon numarasının yazılması ile birlikte, tipobet sitesi üye olan şahıslara site hakkında bildirimler, kampanyalar hakkında bildirimler göndermeye başlayacaktır. Sistem dışına çıkmanız, tipobet SMS engelleme işlemini yapmanız mümkündür. Kullanıcı zorunlu olarak katıldığı kısa mesaj uygulamasını terk etme hakkına sahiptir.

Tipobet Nasıl SMS Engelleme Yapacağım?

SMS iptal işlemini yapabilmeniz için, tipobet giriş işlemini yapmanız, hesabım bölümüne gelmeniz, profil ayarları üzerinden hareket etmeniz mümkün değildir. Bu yönde bir uygulama ya da bir işlem bulunmamaktadır. Peki ne yapacaksınız? Muhatabınız müşteri hizmetleri olacaktır. Müşteri hizmetleri üzerinden SMS iptal ya da engelleme olarak bilinen işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine elektronik posta aracılığı ile ulaşıp, müşteri hizmetlerine canlı destek hattı aracılığı ile ulaşıp, SMS iptal işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Tipobet sitesi SMS engelleme işleminde yeni giriş adresini gönderir ve SMS engelleme yani SMS iptal işlemini yaptığınızda, müşteri hizmetleri tarafından gönderilen tüm duyuruları, tüm bildirimleri iptal etmiş olacaksınız. Bunu bir paket olarak düşünmeli ya da bunu bir bütün olarak düşünmelisiniz. SMS iptal işlemini gerçekleştirmiş olmanız, tüm bildiri ve duyuruları iptal etmeniz, sadece yeni giriş adresi konusundaki bildirimleri almanız anlamına gelmeyecektir. Yeni giriş adresine güvenli bir şekilde erişebilmeniz için, SMS sistemi içerisinde kalmanız tavsiye edilecektir.

Tipobet SMS İptali Yapmadı

Tipobet SMS engelleme işlemi konusunda, müşteri hizmetlerine talebinizi bildirmenize rağmen, cep telefonlarınıza kısa mesaj gelmeye devam ettiğini görüyoruz iseniz, bu konuda yaşanmış bir teknik problem ile karşı karşıya kaldığınız gerçeği ortaya çıkacaktır. İptal edilmemesi gibi, başvurunun dikkate alınmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Mutlaka bir problem yaşanmıştır. Yeniden müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde, bu problemin hızlı bir şekilde ortadan kaldırıldığını tespit edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*