Tipobet Güvenilir mi?

Tipobet Güvenilir mi?

Tipobet, Türkiye için kaçak iddaa sitesidir, yabancı iddia sitesidir. Türkiye’de hizmet vermesi kabul edilmemektedir. Ancak buna rağmen, Türkiye’de en fazla kullanılan, hesap açılıp, para yatırılan ve değerlendirilen kaçak iddaa siteleri arasında bulunduğu görülmektedir. Neden tercih edilir? Tipobet güvenilir mi? Güven duygusunun tesis edildiği farklı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler, yasal özellikleri, finansal işlemler, müşteri desteği, bilgi, belge güvenliği gibi başlıklar da toplanabilmektedir.

Tipobet Yasal Özellikleri Nelerdir?

Sizlere tipobet yasal özellikleri nelerdir? Sorusunun karşılığını anlatalım. Grace Bay B.V kimlik ve adresinin, Hollanda Antillerinde olduğu tespit edilen bir şirket tarafından ticari anlamda meydana getirilmiş ve işletilmeye devam edilmiş pozisyonda bulunmaktadır. Ticaret sicil kaydı dahilinde ticari mahkemelere ve ilgili sanayi ve ticaret bakanlığına karşı sorumludur. 16 68 numaralı bir lisans belgesini almıştır. Bu lisans belgesinin Avrupa’da ve dünya genelinde kabul edildiği ancak, Türkiye’de karşı çıkıldığı görülmektedir. Ayrıca Belçika, Almanya ve Kazakistan ile birlikte, Gürcistan’da reel ofis sayısı 259 adettir. Avrupa ülkelerinde 3000 civarı makine gerçek anlamda kullanılmaya devam edilmektedir.

Tipobet Üye Güvenliği Sağlar

Emin olabilirsiniz, tipobet üye güvenliği sağlar. Nedir üye güvenliği? Her türlü bilginin ve belgenin koruma altına alındığı ve veri tabanında tutulup, şifreleme programlarının kullanıldığı anlamına gelmektedir. Bilgilerin üçüncü şahıslara verilmesi, aktarılması, paylaşılması, internet ortamına verilmesi, aktarılması, paylaşılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu konuda her türlü yasal garanti, şirket yani bu site tarafından verilmiş ve yasal prosedürler içerisine dahil edilmiş durumda bulunmaktadır.

Tipobet Müşteri Hizmetleri Kesintisiz Destek Sağlar

Tipobet güvenilir mi? Sorusunda elbette müşteri hizmetlerinin de ayrı bir yeri bulunmaktadır. Tipobet müşteri hizmetleri kesintisiz destek sağlar. Destek sağlanan müşteri hizmetleri anlayışında, tipobet elektronik posta servisi, tipobet canlı destek hattı yer almaktadır. Türkçe, her gün, her saat başvuru yapabilir, yardım ve şikayet konularını gündeme getirebilir, çözüm üretilmesinin gerçeğe dönüştürüldüğü tespit edebilirsiniz. Tüm bu sayılanların dışında, her gün, her saat kusursuz, komisyonsuz, belge talepsiz ve en fazla 30 dakika içerisinde kazanılan paraların ödendiği de görülebilmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*