Tipobet Hesap Kapama

Tipobet Hesap Kapama

Tipobet sitesini kullanmanızın temel kuralı, hesap açmaktır. 18 yaşında iseniz ya da 18 yaşın üzerinde bulunuyor iseniz, Türkiye’de yaşıyor olmanıza rağmen, Türkiye kimliğinize ya da Türkiye ip adreslerine rağmen, bu site üzerinden hesap açma hakkı ya da inisiyatifi sizler de bulunmaktadır. Yaptığınız başvuru, bir olumsuzluk bulunmuyor ise onaylanacaktır. Hesabınızı, 7 gün, 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Kullanmak istememeniz durumunda, tipobet hesap kapama işlemini yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir zorlama elbette ki yoktur. Ayrıca tipobet sitesi tarafından da aşağıda belirtilen şartlar dahilinde hesap kapama işleminin yapılma ihtimali bulunmaktadır.

Tipobet Hesabımı Nasıl Kapatabilirim?

Çalıştığınız site ile çalışmama konusunda bir karar almış iseniz, bu durumda yapacağınız işlem, hesap kapama ya da üyelik iptal işlemi olacaktır. Bunu nasıl yapacaksınız? Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz şarttır. Kişisel profil üzerinden yapılacak bir işlem yoktur. Elektronik posta göndermek suretiyle hesap kapama işlemini ya da canlı destek ile görüşmek suretiyle hesap kapama işlemini yapabilirsiniz.

Tipobet Hesabımı Kapatmış Neden?

Site kaynaklı bir şekilde müşteri hizmetleri aracılığı ile aktif bir hesabın kapatılması gibi bir durum da söz konusu olabilir ancak, böyle bir durumun ortaya çıkması için, önce müşteri hizmetleri tarafından hesabı kapatılacak şahıslara bildirim gönderilecektir. Neden hesap kapama işleminin yapılacağı anlatılacaktır. Yapılan hatalı hareket ya da kural dışı hareketler belirtilecek, bir süre verilecek ve kullanıcının kendini ispatlaması ya da haklı göstermesi için, belge ve bilgi gönderilmesi talep edilecektir. Katılım sağlanmaması durumunda, hesap kapama işlemi yapılır. Birden fazla hesap açılması, hile ile bahis, hile ile oyun anlayışı konusunda teşebbüste bulunulması, diğer üye haklarına saygısızlık gösterilmesi, 18 yaşından küçük olunması gibi gerekçeler, hesap kapama sebepleri arasında bulunmaktadır.

Tipobet Hesabımı Kapattı Ödeme Yapacak mı?

Tipobet hesap kapama işlemi gündeme geliyor ise, müşteri hizmetleri tarafından bu yönde bir uygulama gündeme getirilmiş ise, yukarıda da anlatıldığı gibi, sizlere bildirim yapılıp, kendinizi ispatlamanız için, belge göndermeniz için bir süre verilecektir. Kendinizi ispatlar iseniz, hesap kapama işlemi dondurulur. Kendinizi ispatlamaz iseniz, site ile ilişiğiniz kesilebilir. Bu durumda ödeme alacak mısınız? Yatırdığımız parayı kesin bir şekilde geri alacaksınız. Sizin paranız üzerinden tipobet sitesinin herhangi bir şekilde işlem yapması mümkün değildir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*