Tipobet Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır

Tipobet sitesinde kayıt işlemleri, ana ekran üzerinde gördüğünüz kayıt ol butonu üzerinden gerçekleşecektir. Tipobet kayıt işlemleri nasıl yapılır? 18 yaşın ya da üzerinde olan şahısların bizzat kendileri tarafından yapacağı başvurunun değerlendirilmesi neticesinde, üyelik hesabının aktif hale getirildiği görülecektir.

Tipobet Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Kayıt işlemlerinin yapılması aşamasında, elbette bilgi paylaşmanız zorunludur. Tipobet kayıt için istenilen bilgiler anlayışına baktığınızda, doğum tarihi, ülke, şehir, açık adres, isim, soy isim, cinsiyet, para birimi, elektronik posta adresi, cep telefon numarası gibi bilgilerin talep edildiğini göreceksiniz. Gerçek kişilik bilgilerinizi, gerçek adres bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Site hizmetlerini almaya devam etme aşamasında, kullanım esnasında herhangi bir aşamada, vermiş olduğunuz bilgileri doğrulamanız için, sizlerden belge talep edilme ihtimali bulunabilir.

Tipobet Hesap Bilgileri Ne Demektir?

Üyelik başvuru formunu açtığınızda, hesap bilgileri şeklinde bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Peki Tipobet hesap bilgileri ne demektir? Burada anlatılmak istenen, kişisel banka bilgileriniz ya da kişisel kart bilgileriniz değildir. Hesap bilgileri bölümü Tipobet sitesinde oluşturacağınız profil anlamına gelmektedir. Kullanıcı adı belirleyeceğiniz bir bölümdür. Şifre belirleme işlemini yapacağınız bir bölümdür. İletişim amacı ile elektronik posta adresinizi vereceğiniz  bir bölüm anlamına gelmektedir. Finansal hareketlerde kullanacağınız herhangi bir bilgi paylaşımının yapıldığı bölüm değildir.

Tipobet Kayıt Bilgilerini Güvende Tutar mı?

Tipobet sitesine kayıt sürecinde, yukarıda bahsedilen bilgileri vermeniz, paylaşmanız, üyelik başvuru formu üzerinden Tipobet müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir. Tipobet kayıt bilgilerini güvende tutar mı? Bu konuda endişe duyulacak herhangi bir durumun olmadığı görülecektir. Vermiş olduğunuz bilgiler sizin tarafınızdan bilinecek, Tipobet müşteri hizmetleri tarafından bilinecektir.

Alınan her türlü bilgi, şifreleme programları ile sistem içerisinde kayıt altında tutulacak, Tipobet üyelik iptal işlemi yapılana kadar geçerli olacaktır. Üyelik iptal işlemi yapıldığında, tüm bilgilerin sistemden silindiği görülecektir. Bu süre içerisinde gerçek bir kişiye bilgilerin aktarılması ya da paylaşılması, tüzel kişilere bilgilerin aktarılması ya da paylaşılması söz konusu değildir. Herhangi bir talep durumunda dahi, kişisel bilgiler hiçbir şekilde gerçek ve tüzel kişiliklere aktarılmamakta, paylaşılmamaktadır. Gizlilik politikası hükümleri uygulanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*